Live Mail Wave 4 a podpora štítků na GMailu?

0

Windows Live Wave 4 bude, jak už název napovídá, čtvrtou vlnou aplikací a služeb z rodiny Windows Live. Mezi ně patří kupříkladu nový Messenger, o kterém jste si mohli několik novinek přečíst už dříve, nebo také e-mailový klient Windows Live Mail.

Když Joshua Topolsky, šéfredaktor serveru Engadget.com, zveřejnil na Twitteru svůj dotaz „Jak je možné, že nikdo nevytvořil e-mailového klienta, který by zachovaval funkce GMailu jako štítky, archivace a hvězdičky? Jak těžké to může být?“, netrvalo dlouho a Frank X. Shaw z Microsoftu odpověděl prostým „windows live wave 4“.

Tím zřejmě naznačuje, že nové verze aplikací z tohoto balíčku podporu těchto funkcí budou v nějaké podobě obsahovat. Dá se ovšem očekávat, že Hotmail bude obdobné funkce obsahovat také, neboť by nebylo pro Microsoft příliš logické podporovat speciální funkce konkurenční služby, když by sám nic podobného nenabízel.

Čím konkrétně nás ale Microsoft překvapí? Na to si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Předpokládá se, že Windows Live Wave 4 spatří světlo světa v průběhu prvního pololetí tohoto roku.

Zdroj: LiveSide.net

Live Mail Wave 4 a podpora štítků na GMailu?

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Je to stejne jako s programovanim datumu v dobe prvnich pocitacu (aby se usetrilo misto bylo cislo „19“xx dane plus xx jako cislo od 01-99). Predpovidana byla apokalypsa Y2K (Year 2000), kdy by se bez uprav programu nahodil rok 1900. Technici si s tim ale poradili na vybornou a neverim, ze tady tomu bude jinak.
    Spise, ceho bychom se meli obavat je pretizeni elektrickych siti. Poptavka po energii roste, ale kvalita vedeni stoji a chatra.