Logitech BCC950: profesionální webkamera s optikou od Carl Zeiss

0

Logitech představil svoji novou, neobyčejnou webkameru. Má optiku Carl Zeiss, velký úhel záběru, integrovaný reproduktor, dálkové ovládání a navíc vypadá jako rekvizita ze sci-fi filmu z šedesátých let.

Logitech BCC950 Conference Cam

BCC950 Conference Cam vás vyjde na 320 amerických dolarů a prodávat se začne v květnu/máji. Za tuto poněkud vyšší cenu dostanete dost zajímavě vypadající kameru s rozlišením Full HD, s duplexním reproduktorem, který by měl mít podle tiskovky Logitechu mít dosah dva a půl metru (ať už je tím myšleno cokoliv), nebudete samozřejmě ochuzení ani o zmíněnou kvalitní optiku renomovaného výrobce Carl Zeiss a o dálkové ovládání, pomocí kterého můžete přijímat a ukončovat hovory, ovládat hlasitost či ztlumit mikrofon.

 

Kamera se navíc na své vysoké noze může otáčet o 180 stupňů, opět pomocí dálkového ovládání či tlačítek na základně kamery. To ji, v kombinaci s poměrně širokým úhlem záběru 78 stupňů a vyšší cenou, určuje do konferenčních místností firem spíše než do domácností. Díky svému netradičnímu designu se tam rozhodně neztratí.

Zdroj: Engadget/TZ

Ohodnoťte tento článek!