Logitech Cooling Pad N200: s notebookem v posteli

0

Energeticky úsporná podložka pod notebooky Logitech Cooling Pad N200 zajistí ochranu notebooku před přehřátím při používání na nerovném povrchu – v posteli, na gauči nebo třeba na klíně.

Pokud pracujeme s notebookem položeným na desce stolu, ani si neuvědomíme, kolik tepla do okolí vlastně vydává. Stačí si ho však dát na klín a ihned poznáme, o jak výhřevný spotřebič se jedná. Naše pohodlnost a lenost často přesouvá práci s přenosným počítačem na pohovky, do postele nebo na koberec. Je vcelku pochopitelné, že v těchto podmínkách může lehce dojít k přehřátí notebooku, a proto byly vyvinuty chladicí podložky.

N200

U tohoto typu Logitech Cooling Pad N200 je chlazení zajištěno nakloněným ventilátorem s velkou mřížkou. Vzduch je rovnoměrně nasáván ze zadní strany a z boků. Rychlost větráčku je možno měnit ve dvou stupních. Při nízkém napětí baterie se také může vypnout úplně. Tím, že je napájen přes USB, nepředstavuje velkou zátěž pro baterii notebooku. USB kabel je vestavěný a nemusíte se tedy obávat jeho ztráty. Můžeme se však jen domýšlet, co se stane, když se napevno přidělaný kabel například zlomí.

N200

Podložka má štíhlý design s vlnovitým profilem. Konstrukce je lehká a snadno se tedy přenáší. Mírně pozvednutý přední okraj zabrání sklouznutí notebooku. Spodní strana má vzhled děrované prodyšné textilie. Jeho rozměry umožní práci s notebooky o velikosti do 16 palců.

Logitech Cooling Pad N200 bude v České republice k dostání koncem června za doporučenou maloobchodní cenu 990 Kč.

N200

Zdroj: TZ Logitech

Ohodnoťte tento článek!