Logitech G600: rozlišení 8200 dpi a spousta tlačítek pro hráče MMO her

0

Firma Logitech vládnoucí ve světě periferí představila novou herní myš G600. Ta zaujme velmi vysokým rozližením, které činí 800–8200 dpi a také dvaceti tlačítky, které využíjí zejména hráči MMO her. 

Logitech G600 Black

Výrobce věnoval dostatek času pro rozvrhnutí dvanácti tlačítek, která lze ovládat pouze palcem. Jsou rozložena do tří řad po čtyřech, což by mělo umožnit pohodlné ovládání. Všechna tlačítka jsou programovatelná a můžete si tak nastavit svá makra podle libosti. Stejně tak myš umožní měnit barvu jejich podsvícení, které může stále svítit, pulzovat, cyklit anebo po určité době nečinnosti zhasnout. 

Hned po vybalení máte k dispozici tři profily nastavení (dva pro MMO a jeden pro klasické hry), stejně jako je k dispozici tlačítko G-Shift díky kterému můžete tlačítkům pro palec přiřadit dvojnásobek funkcí. Inženýři dbali i na ergonomii a neměl by být problém hrát pohodlně i přes pět hodin v kuse.

Logitech G600 WhiteMaximální zrychlení činí 30 G, tlačítka vydrží dvacet miliónů kliknutí a podložky naklouzají až 250 km. Myš váží 133 g a kabel měří dva metry. Očekávaná doba dostupnosti je plánována na začátek července, přičemž cena by se měla pochybovat kolem 2000 Kč.

Zdroj: Logitech

Ohodnoťte tento článek!