Logitech M515, první myš speciálně určená do obýváku

0

Sháníte-li novou myš k notebooku, nebo k počítači v obýváku, měli byste zpozornět. Sám mám zkušenost, že některé myši mají problém s pohybem na měkkých materiálech, jako jsou koberce, nebo pohovky. Myš Logitech M515 je vybavena uzavřeným a velmi klouzavým spodkem. Výsledkem je jistý pohyb i v posteli, nebo na sedačce a ochrana proti vniknutí jemných vláken do útrob periferie.

Logitech M515

Další příjemnou vlastností je senzor kontrolující přiložení ruky. Myš je aktivní pouze pokud ji držíte v ruce, v opačném případě myš nereaguje na pohyb a spí a šetří energii. Baterie by měla vydržet napájet myš až dva roky. Zařízení disponuje technologií Hyper-Fast Scrolling sloužící k rychlému procházení dlouhých dokumentů.

Připojení k počítači zajišťuje miniaturní USB přijímač. Bohužel to znamená, že jeden z USB portů bude trvale obsazený. Lepší řešení by možná bylo využití technologie Bluetooth, otázkou je, co by to provedlo se spotřebou energie a jestli by se tím Logitech zbytečně neomezil jen na počítače touto technologií vybavené (od výroby především notebooky).

Cena se bude pohybovat na celkem vysokých 50 £, v ČR to znamená cca. 1750 Kč s daní.

Zdroj: techPowerUp!

Logitech M515, první myš speciálně určená do obýváku

Ohodnoťte tento článek!