Logitech MK710: pracujte bezdrátově

0

Švýcarský výrobce počítačových periferií a mnoha dalších udělátek si pro dnešek připravil nový produkt do své nabité sbírky setů klávesnice a myši v jednom. Celým názvem se jmenuje „Logitech Wireless Desktop MK710“ a za svou cenu nabídne více než dostatek: však se podívejte sami.

Začněme nejdříve s parametry klávesnice. Ta má klávesy s nízkým zdvihem (jak je znáte z notebooků), podpěrku pro zápěstí a maličký LCD displej informující o zapnutých funkcích Caps Lock, Scroll Lock, Num Lock a o stavu baterie. Mimochodem, právě baterie je něco, co výrobce u tohoto kitu hodně vyzdvihuje: dle něj by měla klávesnice a myš samostatně vydržet až tři roky provozu na jedno nabití, čemuž se dá jen stěží uvěřit (a pravděpodobně taky ověřit).

Dodávaná myš je pochopitelně také bezdrátová, stejně jako klávesnice komunikuje s počítačem pomocí dodávaného USB donglu v pásmu 2,4 GHz. Snímač používá laserovou technologii, zařízení samotné je určeno pro praváky. Zajímavostí může být šifrování komunikace mezi setem a počítačem, Logitech vsadil na AES-128. Zaujala-li vás tato novinka a rádi byste si ji pořídili, připravte si $100. Do našich končin dorazí již koncem tohoto měsíce.

Zdroj: tisková zpráva

Ohodnoťte tento článek!