Logitech představil G402 Hyperion Fury – prý nejrychlejší herní myš na světě

0

Společnost Logitech představila optickou herní myš G402 Hyperion Fury. Trumfem této novinky je technologie s poetickým názvem Fusion Engine a integrovaný 32bitový procesor ARM. Díky této kombinaci je myš podle výrobce schopna spolehlivě sledovat pohyb v rychlosti přes 12 metrů za sekundu (přibližně 43 kilometrů za hodinu), takže pokud hrajete např. FPS hry, měla by být tato myš pro vás ideálním řešením.

Logitech G402 Hyperion Fury

O to, aby tyto rychlé pohyby byly i přesné, se stará technologie Delta Zero. Můžeme si vybrat ze čtyř přednastavených úrovni rozlišení od 240 do 4000 dpi. Pokud by vám tyto úrovně nevyhovovaly, můžete si pomocí aplikace Logitech Gaming Software přidat i pátou úroveň rozlišení, kterou si nastavíte zcela podle vašich potřeb.

Myš má osm programovatelných tlačítek, ke kterým si pomocí dodávané aplikace můžete nastavit makra, nebo přiřadit klávesy. Pokud myš používáte i na jiných počítačích, své nastavení si můžete nahrát do integrované paměti myši, a ušetřit si tak práci s opětovným nastavováním.

 

Logitech G402 Hyperion Fury

Hmotnost myši činí příjemných 108 gramů a délka kabelu dosahuje 2,1 metru. Konstrukce je z lehkých materiálu a pogumovaná spodní strana myši s nízkým třením má zaručit lepší pohyb po většině povrchů.

Myš G402 Hyperion Fury se v českých obchodech začne prodávat na podzim tohoto roku za maloobchodní cenu 1 659 Kč.

Zdroj: TZ Logitech

Ohodnoťte tento článek!