Logitech představuje revoluční myš a prezentér v jednom

0

Společnost Logitech, jeden z předních výrobců počítačových technologií a periferií, uvedla poměrně revoluční novinku s názvem Logitech Cube. Tato periferie je jakýsi hybrid mezi počítačovou myší a ovladačem prezentací a i přes svoje provedení plní vše, co se od myši a prezentéru očekává.

Během používání tohoto poněkud neobvyklého produktu jako myši je potřeba si zvyknout na švih prstu na hlavním panelu jako náhradu za kolečko. Výrobce integroval technologii Flow Scroll, která zajišťuje hladké a plynulé rolování. Přepnutí do režimu prezentace pak probíhá tak, že se myš zvedne do vzduchu a k aktivaci režimu dojde automaticky. Klepnutím na horní část myši proběhne přepnutí na další snímek a po otočení myši a klepnutí je možné vrátit se o snímek zpět.

Logitech Cube Logitech Cube Logitech Cube

Tím ale výčet vlastností nekončí. Model má navíc integrován miniaturní přijímač Logitech Unifying využívající bezdrátovou technologii Logitech Advanced 2,4 GHz, která dovoluje připojit až šest kompatibilních zařízení (např. numerický blok, další myš, atp.). Důležitým aspektem je také praktičnost myši, tedy zejména její velikost, která je dostatečně malá pro zasunutí do kapsy během přecházení mezi prezentacemi. Produkt také získal ocenění za inovativní design a konstrukci v rámci blížícího se veletrhu CES, kde bude prezentován na předváděcí části výstavy s názvem „Innovations Design and Engineering Showcase.“

Dostupnost myši Logitech Cube v Evropě je očekávána již v první polovině ledna letošního roku za doporučenou cenu 70 EUR, tedy přibližně 1 800 Kč.

Zdroj: TZ Logitech

Ohodnoťte tento článek!