Logitech Revue: Google TV za 300 dolarů

0

Set-tob-box s Google TV se včera objevil v nabídce Logitechu. Výrobce zatím registruje pouze předobjednávky, za přístroj si říká baťovských 299,99 USD. Softwarovou stránku jsme si představili v úterním článku. Logitech však odhalil hardwarové parametry.

Už delší dobu víme, že v pozadí běží Intelův multimediální Atom CE4100, jak vypadá hotová implementace? Logitech neuvádí rozměry, ale podle konektorů se jedná o malé zařízení. Vzadu se nacházejí hned dva HDMI (vstup a výstup), RJ-45 pro 100Mb/s Ethernet, digitální optický výstup pro zvuk a dvojice USB. Další dvě zdířky slouží pro dálkové senzory ostatních AV komponent. Uvnitř jsou pak antény a čipset pro Wi-Fi 802.11b/g/n.

Logitech RevueLogitech Revue, zdroj: Logitech

V balení je kromě set-top-boxu také fešná klávesnice s touchpadem. Dříve byl nejlepším HTPC modelem Logitech diNovo Edge, tahle novinka vypadá méně luxusně, ale ovládání bude zřejmě použitelnější.

Logitech RevueKlávesnice k Revue, zdroj: Logitech

Výrobce ale připravil celou sadu nových periferií, které vycházejí z počítačových modelů. Za 129,99 USD pořídíte menší QWERTY klávesnici Mini Controller (vychází z diNovo Mini), webkamera TV Cam za 149,99 vychází z highendové HD Pro Webcam C910. Ale stáhnout můžete aplikaci Harmony pro iOS a Android.

Logitech Revue přijde na trh (zatím asi jen americký) ke konci října. Cena okolo 5000 až 6000 Kč nakonec není tak špatná. Byť u nás budou bonusové funkce osekané až na kost.

Více se o univerzu Google TV v podání Logitechu dozvíte na webu výrobce.

Zdroj: Logitech

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář