Lumie 1020 a 925 dostávají softwarové vylepšení Black. A s ním i složky

0

S aktualizací GDR3 pro Windows Phone 8 spojila Nokia opět vlastní balík softwarových vylepšení. Aktualizace s názvem Black se od dnešního dne šíří po celém světě do modelů Lumia 1020 a 925. Pokud patříte k majitelům jednoho z těchto telefonů, očekávejte aktualizaci v nejbližší době. Těšte se na několik vylepšení. Nové kousky se naučila obrazovka pohotovostního režimu, pro některé telefony platí, že se až s touto aktualizací naučí plnohodnotně využívat BT LE.

Tip: Microsoft oficiálně dokončil Windows Phone 8 GDR3. Aktualizujte ihned

Přichází i několik nových aplikací, včetně Refocus na interaktivní změnu zaostření u již pořízených snímků, Beamer pro snadné sdílení a přenášení souborů nebo Storyteller na aranžování fotografií, aby vyprávěly příběh. Stáhnout si po aktualizaci můžete také aplikaci App Folder. Ta vám dovolí vytvářet na hlavní obrazovce složky s aplikacemi.

 

Mnohými vysněná funkce přichází do Windows Phone, aniž by se o to Microsoft přičinil. S Black můžete dále rovněž pracovat se snímky v surové podobě RAW. Další modely budou na Black aktualizovány v nadcházejících týdnech.

Zdroj: Nokia Conversations via The Verge

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. „v případě malého počtu prodaných konzolí se totiž od zařízení odvrátí vývojáři her“

  tohoto bych se asi v pripade Shieldu nebal, precijen je to Android, projektu „Tegra only“ tak jako tak mnoho nebude, pokud vubec nejaky 🙂

 2. A mohu se zeptat v čem  bude bežnému smrtelníkovi prospěšné že je Tegra v pár autech případně v toustovači 🙂 atd? Myslím že řaduživatelů by raději ocenila větší nabídka tabletů.A právě zde dostává nV. pěkně na p…l.Něco má Asus,něco Toshiba pár oznámění mají nějací ,,kvalitní“ číňani a to je zhruba vše.Suma,sumárům  výhledově kolik procent trhu? 5%….

  Bylo by docela zajímavé srovnat kolik stál vývoj Tegry a Jaguaru.5 procent trhu vs.100 procent trhu.Trochu rozdíl že.Ale jinak v pohodě.Tegra IV nevypadá na nějaký trhák,tak budeme slibovat ohromný výkon Tegry V. No a nedej bože ani Tegra V nebyla nic moc tak záhy představíme VI:)

 3. Myslim,že běžnému majiteli vozu bude zcela lhostejné na jakém čipsetu beží ovládání elektroniky v jeho voze.

  A co se týče tabletů…Něco podobného celou dobu říkám.nVidia ukázkově promarnila možnost být vyznamným hráčem na trhu tabletů a možná i smartphonu.Otázka je měla kdy na to?

  Tegra II představovala jeden z prvních solidních řešení pro tablety na Androidu.Docela dlouho v podstatě nebyla v dané třídě konkurence,respektive nabídka podobného dvoujádra.

  Tegra III slibovala mnohé.Ze začátku to opět byla jedno z prvních čtyřjader,v tomto případě se ovšem konkurence rychle otřepala a nabídla stejně dobré nebo lepší řešení.Na to samo reagují výrobci a v nových tabletech již Tegra  většinou není.Mimochodem, nový Nexus 7 nebude mít Tegru….(jeden z nejprodávanějších)

  No a Tegra IV.Bez komentáře.Počkáme uvidíme.Ale zázrak se se asi nestane.

  No a má smysl vstupovat na trh tabeltů? AMD si to myslí když opouští WIN. a vstupuje na Android.Jejich APU zde má co nabídnout.A co taková Mozilla nabízející nový OS…