Luxusní herní skříň od NZXT

0

Tchajwanská společnost s neotřelým názvem NZXT poslední dobou uvádí čím dál zajímavější počítačové skříně, dnes představená NZXT Lexa S není výjimkou. Rozměrově je shodná s běžnými middle towery, avšak důraz na herní vzhled je znát: agresivně tvarované čelo spolu s modrým podsvícením a žebrováním u intake ventilátoru jistě potěší nejednoho pařana.

NZXT Lexa S

Panel s USB a audio porty byl umístěn trošku netradičně na bok skříně, příjemná je přítomnost eSATA vstupu. Uvnitř nalezneme dvě speciální pozice na 2,5″ pevné disky (ať už HDD či moderní SSD), vyvrtané díry pro použití vodního chlazení a rovnou čtveřici ventilátorů – samozřejmostí je dvojice 120mm kousků na intake/outtake pozicích, potěší i přítomnost dalšího stejně rozměrného na průhledné bočnici. Co však činí tuto case velice zajímavou, je umístění 140mm větráku nahoře na šasi.

NZXT Lexa S se dostane na trh ke konci tohoto měsíce, cena vypadá velice lidově (když zvážíme veškeré parametry): $70 opravdu není za takovouto výbavu přehnaně mnoho.

Zdroj: TC Magazine

Ohodnoťte tento článek!