Mac OS X na Eee PC: aktuální stav

0

A hned úvodem si troufnu tvrdit, že se podařilo rozchodit většinu funkcí tohoto notebooku: plně funkční je Wi-Fi, Bluetooth, vyřešil jsem LAN připojení, grafická karta funguje včetně akcelerace, zvuková karta přehrává zvuk, jas displeje lze bez problémů regulovat, regulace ventilátoru funguje automaticky.

Zůstávají tak pouze dílčí problémy: drobná chyba v časování jádra, problém s vestavěnou Atheros LAN kartou a nespolehlivá hibernace.

Ale proč to všechno: s celé akce jsem připravil tři články, které postupně vydám jak zde na ExtraVěci.cz, tak se jistě časem objeví také na sourozeneckém webu ExtraNotebook.cz. A začneme pěkně postupně:

  • Díl první: příprava na instalaci
    Rozebereme Eee PC 701 pěkně do poslední součástky a řádně jej připravíme pro instalaci operačního systému.
  • Díl druhý: instalace
    Jaké média si připravit, kde zakoupit licenci krabicové verze Mac OS X, jak upravit VGA konektor pro úspěšné dokončení instalace, jaképatche jsou zapotřebí
  • Díl třetí: vytweekování po instalaci
    Co provést s čistě nainstalovaným systém, jaké doinstalovat aplikace, jak získat co nejvíce místa na disku, jak vytunit operační systém. Dozvíte se také užitečné tipy a triky pro bezproblémové soužití s Mac OS X na Eee PC.

Nezapomeňte si tedy ExtraVěci.cz pro následujích pár dnů uložit od oblíbených položek.

Mac OS X na Eee PC: aktuální stav

Ohodnoťte tento článek!