Tommy Angelo posílá pozdravy: Chystá se předělávka všech tří dílů hry Mafia

3

Herní studio 2K Games chystá remasterovanou verzi herní pecky Dana Vávry Mafie, a to všech tří dílů (Vávra pracoval na prvních dvou dílech). Detaily by mělo sdělit 19. května v 18 hodin, prozatím vypustili na Twitter menší upoutávku.

Fanoušci si budou moci pořídit všechny tři díly na PC, PlayStation 4 i Xbox One přes obchody Steam i Epic. A vůbec poprvé půjde hrát všechny díly na jedné konzoli/počítači. Původní Mafia vyšla na PlayStation 2, Xbox i PC, ale Mafia II už funguje na Playstationu 3 a Xboxu 360 a třetí Mafia opět následovala novou generaci konzolí.

Autorem původní trilogie je herní studio Illusion Softworks Dava Vávry (později se proslavil ještě hrou Kingdome Come: Deliverance) a z Illusion Softworks se po akvizici společností Take-Two Interactive stalo studio 2K Czech. Následovalo pak sloučení s týmem Hangar 13.

Na předělávce Mafie tak zřejmě budou pracovat právě lidé ve studiu Hangar 13. Bohužel s tím ale nemá nic společného Daniel Vávra, což sám potvrdil na Twitteru.

Mělo by jít o zlepšení grafiky i využití nového enginu. Nejvíce vylepšení po těchto stránkách bude vyžadovat první díl. Vše se snad dozvíme už za týden.

zdroj: Engadget

Tommy Angelo posílá pozdravy: Chystá se předělávka všech tří dílů hry Mafia
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlasů

3 KOMENTÁŘE

  1. No, uvidíme, kolik za to budou chtít. Jedničku bych si rád zahrál, dvojka mne zklamala změnou do plně třetího pohledu i při střelbě, a trojka už mne úplně minula, prostě nezájem. Pokud to budou prodávat jen jako bundle a cena bude přehnaná, tak se jim na to stejně vykašlu.

  2. Mafia 3 – nezajem.
    Mafia 2 – ok, ale remaster nepotrebuju.
    Mafia 1 – by remaster byl pekny, ale na 99% nebude cesky dabing a ten delal tak tretinu te hry, radsi si teda zahraju puvodni Mafii v ceskem dabingu.