Mafia Trilogy: dva díly ze tří můžete mít zdarma. Podívejte se na první snímky

4

Herní studio 2K Games odhalilo novinky ohledně remasterované edice hry Mafia. V případě druhého a třetího dílu jde jen o grafická zlepšení, hlavně rozlišení vzrostlo na 4K. Nejzajímavější je samozřejmě první díl, který ještě vznikal kompletně pod Illusion Softworks a Danem Vávrou.

Na předělávku prvního dílu si bohužel musíme počkat až do 28. srpna, vývojáři z Hangar 13 hru předělávají důkladněji. Nemá chybět ani český dabing. Snímky ze hry si ale můžete prohlédnout už teď v galerii.

Nutno zmínit, že s remasterem nemá nic společného původní autor hry Daniel Vávra. Ten vytvořil první díl nazvaný Mafia: The City of Lost Heaven v roce 2002. Hráče zavedl do světa amerického města 30. let minulého stolení. Illusion Softworks poté koupila americká firma Take Two a studio přejmenovala na 2K Czech. Prvního dílu se prodalo na tři miliony kopií, dalších dvou po pěti milionech. Mezi hráči je stále nejoblíbenější jednička.

Fotogalerie:

Cena celé trilogie činí 60 €, první díl samostatně vyjde na 40 €. Mafia II a III totiž můžete mít i zdarma, pokud již vlastníte původní verze. U prvního dílů tuto možnost vývojáři nezmiňují, což je ale logické vzhledem k tomu, že půjde témeř o novou hru.

zdroj: 2K

Mafia Trilogy: dva díly ze tří můžete mít zdarma. Podívejte se na první snímky
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (93.85%) 13 hlas/ů

4 KOMENTÁŘE

  • Na Steamu český dabing neuvádějí, ale na webu vývojáře se píše: „Máme v plánu vydat hru Mafia: Definitive Edition v dabované verzi pro angličtinu, francouzštinu, italštinu, němčinu, španělštinu, češtinu a ruštinu“

   • Ano, už jsem byl upozorněn jinde. Uvidíme, jestli je to na Steamu zobrazené jenom předběžně, nebo bude čeština dostupná např. jen přes české krabicovky.

    Rád bych se mýlil, ale nečekám valný remake. Jestli tam bude vliv z Mafie 3, tak… nažhavím GoG a zavzpomínám si u skleničky ohviné vody.

    • Jde o grafický remake, ne příběhový. To, že to má mít český dabing je jasný signál, že příběh bude totožný – díky tomu půjde použít původní dabing – v dnešní době by určitě nikdo nedělal dabing nový.