Maingear představuje 3D notebook s 4,8GHz procesorem

0

Maingear představuje opravdu troufalý 17″ notebook. Kromě podpory 3D zobrazení tu máte taky nesmírně rychlé čtyřjádro a solidní grafiku.

Maingear eX-L 17 3D je notebook s 17,3″ displejem, pochopitelně s rozlišením 1920 × 1080 px, matnou povrchovou úpravou a obnovovací frekvencí 120 Hz. Ta zajistí kromě výjimečně plynulého obrazu také podporu pro trojrozměrné zobrazení, stačí v něm hru spustit a nasadit si dodávané zatmívací brýle. Do displeje obraz pumpuje grafika Nvidia GeForce GTX 485M s 2 GB pamětí GDDR5.

Coby procesor je tu Intel Core i7-2920XM, virtuální osmijádro Sandy Bridge, jehož takt stoupá v Turbo režimu pro jedno jádro až na neuvěřitelných 4,8 GHz. Čip má k sobě až 16 GB pamětí DDR3, coby datové úložiště jsou tu dva pevné disky či SSD, případně jedno od každého pro spojení do pole RAID. K tomu je tu volitelně Blu-ray mechanika a čtečka paměťových karet.

Nad displejem najdete 2Mpx webkameru, v notebooku potom pochopitelně Wi-Fi a Bluetooth, volitelně můžete sáhnout po silné herní Wi-Fi kartě Bigfoot Networks Killer. Notebook má osmičlánkovou baterii, která s přepínatelnou grafikou přes Optimus může teoreticky udržet vcelku rozumnou výdrž, zázraky ale samozřejmě nečekejte.

Maingear eX-L 17 3D běží na Windows 7 volitelné 64b edice a jeho základní cenovka činí $2610, v přepočtu něco přes 50 tis. Kč.

Zdroj: TCMagazine

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář