Majitelé iPhonů se pořádně poprali s příznivci Galaxy S3. V reklamě

0

Microsoftu se v posledních měsících a letech daří produkovat povedené reklamy, ať už se snaží uživatele nalákat skrze nostalgické pocity k používání Internet Exploreru nebo skrze Angry Birds k přechodu na Windows 8. Za zmínku stojí také povedená propagační videa k Windows Phone. V minulém roce jste mohli vidět sérii Sejmul mě Windows Phone, kde se firma snažila dokázat, že jsou telefony s jejím operačním systémem rychlejší v běžných úlohách. V upraveném formátu tyto aktivity vyvíjí nadále.

 

Jedna z prvních reklam na Windows Phone s podtitulem „Really?“, kde dlaždice tři rozměry ještě neznaly, poukazovala na to, kolik času se svými smartphony trávíme. Řešením podle ní bylo přejít na dlaždicový systém, který díky jednoduchému návrhu nezdržoval a nenutil vás trávit prací s telefonem více času, než je nezbytně nutné. Povedené promo si s námi určitě připomeňte:

V nové reklamě si Microsoft nebere servítky a přímo se naváží do svých hlavních konkurentů. Pokusí se vám vysvětlit, že Lumia 920 s Windows Phone lepším je řešením než iPhone či Galaxy S3. Tábor fanboyů jablečných přístrojů se popere s majiteli telefonů s Androidem. Nejdřív slovně, pak fyzicky. Moto reklamy zní tak, že se nemáte prát, ale přejít na Windows Phone. Přinejmenším oceňujeme odvahu společnosti. Podle nás se promo docela podařilo. A jak se líbí vám?

Zdroj: Windows Phone Videos

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář