Mall.cz zavádí dopravu zdarma, ale jen pro zboží nad 1000 Kč

0

Po Bohemce a Alfě je dalším velkým e-shopem s bezplatnou dopravou Mall.cz. Má to však háček, objednávka musí mít hodnotu nad 1000 Kč, jinak zaplatíte standardních 99 Kč (+ 40 Kč dobírku) za dovoz Českou poštou nebo kurýrní společností PPL či DPD. Mall.cz tedy není tak odvážný jako konkurence.

Mall.cz zavádí dopravu zdarma
Mall.cz zavádí dopravu zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad určitou částkou je benefit, po kterém naši zákazníci volali už dlouho, a my stejně tak dlouho zvažovali, jakým způsobem ho uvést do praxe. Minimální hodnotu objednávky jsme chtěli nastavit nízko, částka 1000 Kč je hluboko pod průměrnou hodnotou objednávky v našem obchodě,” vysvětluje úvahy, které vedly k zavedení novinky, Marek Liška, generální ředitel Mall.cz.

 

Příplatky jsou i za expresní dopravu, viz ceník. Mall.cz už nabízí bezplatnou dopravu více než rok, a to pro členy VIP klubu. Do něj se dostanete pravidelnými nákupy. Program VIP Silver i Gold zůstanou nadále platné, mají totiž více výhod. Gold mj. bezplatnou dopravu na vše – i produkty za 1 Kč.

Díky aktuální novince vznikla paradoxní situace. Odeslání poštou za zboží nad tisícovku je levnější než vyzvednutí na prodejně. Za to si totiž Mall.cz účtuje 29 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Ohodnoťte tento článek!