Malý velký mini-tower od Lian Li

0

Společnost Lian Li představila nový celohliníkový model skříně kategorie mini-tower, který dostal modelové označení PC-A04. Design je jednoduchý, praktický a prost všech výstředností, jak už je tohoto výrobce zvykem.

Na víku skříně se nacházejí tlačítka pro spuštění a restartování počítače. Vedle tlačítek se nachází I/O panel s jedním USB 3.0, USB 2.0 a e-SATA portem, společně s audio vstupem a výstupem. Váha samotné skříně bez osazených komponent je pak 4,1 kg.

Dva dvanácticentimetrové ventilátory v předním panelu obstarávají dostatečný přísun čerstvého vzduchu, a jeden větrák stejného rozměru ve vrchním panelu odvádí ohřátý vzduch pryč. Ventilátory mají prachový filtr, abyste nemuseli skříň každou chvíli luxovat.

Skříň lze osadit až sedmi zařízeními do 3.5″ pozice a jedním 2.5″ zařízením. Obě 5.25″ pozice disponují bezšroubovým systémem uchycení. Disky jsou rozděleny do dvou košů, ty lze umístit ústím vlevo nebo vpravo pro snadný přístup k zařízením. Při odebrání horního koše pro čtyři disky lze osadit rozšiřující kartu o délce až 37 cm a spodní koš může být otočený ústím do skříně. Dále má skříň čtyři sloty na zadním panelu pro rozšiřující karty.

Na hliníkový plech s jedním velkým otvorem pro snadnější montáž chladiče a uspořádání kabelů lze umístit základní desku formátu Micro-ATX nebo Mini-ITX. Zdroj formátu ATX je umístěn na dně skříně, kde je také žebrování pro přísun čerstvého vzduchu, opět vybaveno prachovým filtrem.

Zdroj: Lian Li ,techpowerup.com

.

Ohodnoťte tento článek!