Mapy.cz pochopily, že k cíli nevede jediná cesta

5
Mapy.cz nabízí alternativní trasy
Mapy.cz nabízí alternativní trasy
-
Zdroj: Seznam.cz

Od nedávna vás dovedou na přednostní parkovací místo pro jedince se zdravotním postižením. Teď Mapy.cz pokračují ve své pravidelné relaci sebezdokonalování. Vývojový tým si uvědomil, že k cíli nevede jediná trasa. Alternativní trasy už roky nabízí např. konkurenční Google Maps a nově to zvládnou i Mapy od Seznamu.

Na počítačích i mobilech si můžete vybrat ze dvou alternativních tras, plánujete-li cestu do konkrétní lokace. Nejste přitom omezeni na specifický druh dopravy, Mapy.cz nabízí alternativy při cestě autem, pěšky apod.

„Chceme dát lidem možnost vybrat si tu nejvhodnější cestu podle svých preferencí, nebo alternativní trasu doporučíme uživatelům sami na základě aktuální dopravní situace, na kterou výběr cesty také reaguje,“ říká Jakub Faifer, produktový manažer služby Mapy.cz.

Alternativní trasy mohou být výhodnější např. vzhledem k aktuální dopravní situaci
Alternativní trasy mohou být výhodnější např. vzhledem k aktuální dopravní situaci

Zdroj: Blog Seznam.cz

Mapy.cz pochopily, že k cíli nevede jediná cesta
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (94.78%) 23 hlasů

5 KOMENTÁŘE

  1. Mapy.cz maji super pokrytí, ale jako navigace jsou zlo. Pouzivam na kole a často padá, zaryte objizdi nějakou ulici očividně kratší. Zacne navigovat pozpatku. Má problém s vypinanim displeje a to muj mobil ma nejnovější android a ne tak drasticke uspavani programů jako jiné. Na Slovensku nas v aute dovedl do uplny pr….e. V algoritmech maji co dohánět. No proti konkurenci ale krom automobilovr navigace jsou furt jednička.

  2. Vůbec me to neprekvapuje. Seznam proste neni schopny konkurence. Ani v hledani. I ten zahranicni Google je pro cesky trh mnohem pouzitelnejsi nez Seznam. Kdyz clovek hleda konkretni knihu a on na prvnich dvou vysledcich zobrazi odkazy o ni, na tretim je jakysi film, pak clanek o sampanskem, pak jakysi parfem, pak kniha, jaky tibetsky terier, vyklad karet, rekl bych, ze to jejich vyhledavani je v absolutnim rozkladu. Bing? Většina odkazu vede na knihu a nenabizi priblbne tiberske teriery.