Mapy.cz se spojují s Booking.com. Zajistí ubytování po celém světě

0

Mapový portál Seznam dostal další zajímavou turistickou novinku. Zahájil spolupráci se službou Booking.com, díky níž si mohou uživatelé v 1,6 milionu hotelích, penzionech a apartmánech vyhledaných na mapách rovnou rezervovat pobyt. Mapy.cz v detailu vyhledaných míst zobrazí popisek, fotografie, třídu hotelu i průměrné uživatelské hodnocení. K samotné rezervaci ale dojde až na Booking.com.

Propojení s Bookingem funguje v celém světě, paradoxně ale s výjimkou Česka. Tuzemská ubytovací zařízení sice Booking.com také podporuje, ale na Mapách.cz zatím nejsou. Firma na své facebookové stránce uvádí, že na tom již pracuje. Mapy.cz chtějí integraci i nadále posilovat, mj. by v budoucnu mohly rovnou zobrazit i ceny ubytování.

TIP: Letošní prioritou Mapy.cz je zlepšit navigaci v autech. První kroky již činí

Od dnešního dne v aplikaci mohou prohlédnout ubytování i za hranicemi Česka. Turisté si tak díky spolupráci s Booking.com pohodlně vyberou hotel, provedou online rezervaci, v aplikaci Mapy.cz stáhnou místo dojezdu v podobě offline mapy a mohou vyrazit na dovolenou,“ říká Jakub Faifer, produktový manažer služby Mapy.cz.

Novinka funguje na webu i v mobilních aplikacích pro Android a iOS.

TIP: Mapy.cz zrychlují. Panoramu umí připravit do dvou měsíců. Mají i další novinky

Zdroj: Seznam

Mapy.cz se spojují s Booking.com. Zajistí ubytování po celém světě
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů