Maškaráda ve Windows 7. Stahujte nová témata

0

Nejen v Riu mají karneval. Také v České republice máme svou sezónu, byť se s největšími karnevaly světa rovnat nemůžeme. Při těchto akcích si obvykle nasazují masky lidé, jenže vy nyní můžete nasadit masku dokonce i operačnímu systému. Pro Windows 7 existuje řada témat a do sbírky přibylo nové, které oslavuje skrývání pravé tváře a bujaré oslavy v ulicích. Motiv Masquerade najdete v katalogu na webu Microsoftu a oficiálně jej nainstalujte do Windows 7. Neoficiálně pak přinejmenším do Windows 8 Developer Preview.

Tip: Stahujte valentýnská témata pro Windows 7

Pakliže vám hra na schovávanou moc neříká, můžete si stáhnout promo na hru Chickens Can’t Fly. Stejnojmenný motiv oslavuje hrdinu gamesky pro mobilní telefony se systémem Windows Phone. V ní se slípka snaží propadnout jednotlivými úrovněmi (létat totiž moc neumí, takže směřuje směrem dolů) a vy ji přes ně musíte bezpečně navést.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. A mě přestal bavit po tom co mi odmítal přehrát filmy v dvd (audio a video_ts) tak jsem raději přešel na KM Player a jsem spokojen po chvilce sžívaní se s ním jsem si už zvykl a vyhovuje mi. Navíc má bezvadnou věc na usnutí. Vypnutí v nastavený čas.