Maxthon vyprodukoval prohlížeč MxNitro. Je o 30 % rychlejší než Chrome

0

Mezi prohlížeči se toho v posledních měsících tolik neděje, proto je novinka od Maxthonu tolik potřebná a osvěžující. Nový prohlížeč zatím není zcela dokončený, jedná se o ranou verzi. MxNitro se nicméně hned od příchodu pyšní titulem nejrychlejšího prohlížeče na světě. Tvrdí to aspoň jeho tvůrci, podle kterých načítá stránky o 30 % rychleji než konkurenční Chrome 37.

Dále prý startuje 3× rychleji. Za sebe mohu prohlásit, že minimálně instalace byla vskutku blesková. Nelze se divit, program vývojáři osekali na naprosté minimum. Je zaměřený na rychlost, proto mu chybí i docela základní funkce. Plus to celé obaluje nezvyklý a odvážný kabátek, který nesedne každému.

 

Marně budete hledat nějakou hlavní nabídku, žádná neexistuje. Spokojte se s tlačítkem pro návrat na předchozí stránku, domovskou stránku nebo pro přidání webu k záložkám. Nový panel neobsahuje ani Rychlý přístup, pouze jednodušší náhražku. Kdo si chce ukázku MxNitro vyzkoušet, najde ji na webu www.maxthon.com/mxnitro. Jak se vám líbí?

Zdroj: Maxthon Blog via The Next Web

Ohodnoťte tento článek!