mBank není virtuál, ale pro své klienty nabízí opravdu výhodné tarify

0

mBank se nakonec nestala virtuálním operátorem, ale ve spolupráci s Vodafonem nabízí svým klientům lepší tarify než běžní virtuálové i velcí síťoví operátoři. Nabídka je spuštěna jako dárek k šestému výročí působení na českém trhu. Mobilní tarify budou nabízeny po omezenou dobu. Zatím nevíme jak dlouhou, ale deset dní před ukončením o tom bude mBank informovat.

mVolání od mBanky a Vodafonu
mVolání od mBanky a Vodafonu

Tarify si můžete objednat na webu Vodafonu, do internetového bankovnictví vám ale nejdříve dorazí aktivační kód. Na stránkách operátora si pak můžete zvolit z těchto dvou tarifů. Jejich podobu jsme už znali dopředu, mBank také potvrdila ceny, které jsme odhadovali.

Podmínky jsou stejné jako u Vodafonu, takže přenos čísla je zdarma, tarifikace je 1+1, MMS stojí 4,54 Kč s po vyčerpání dat surfujete rychlostí 20 kb/s. Vyšší tarif mVolání nabízí Vodafone za 999 Kč, mBank jej prodává o 40 % levněji. Menší tarif alternativu u žádného operátora nemá, ale je opravdu výhodný, za 300 Kč nikde jinde nedostanete tolik volných jednotek. Vodafone pak nabízí ještě speciální doplňkový tarif První krok. Více v tabulce.

  mVolání mini mVolání Vodafon první krok
paušál 300 Kč 599 Kč 127 Kč
volné minuty 300, pak 3,49 Kč na min neomezeně 50 v síti VF, jinak 3,49 Kč za min
volné SMS neomezeně neomezeně nomezeně v síti VF, jinak 1,51 Kč
data 300 MB 4 GB 20 MB
volné minuty do zahraničí* 100 1000

*Volné minuty do zahraničí platí pro tyto země regionu číslo 1: Andora, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Irsko, Itálie, Jersey, Kanada, Kypr, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, USA, Vatikán, Velká Británie.

Tarify jsou nabízeny pouze klientům starším 18 let, podmínkou je i dvouletý úvazek. Uživatel musí mít u mBank účet a odtamtud také platit faktury. Vzhledem k tomu, že zřízení a vedení účtu je u mBank zdarma, to není velká překážka. Na jeden účet může být aktivována pouze jedna SIM karta. mBank si z účtu strhne 500Kč volací jistinu, kterou pak vrátí, pokud ve třech po sobě jdoucích měsících zaplatíte včas.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář