Mechanická Klávesnice Trigger Z od CM Storm – zabije jí přemrštěná cena?

0

Značku CM Storm jistě spousta z vás zná. Jedná se o divizi Cooler Masteru, zaměřenou především na produkty pro náročné počítačové hráče. Nyní se na trh dostává nová klávesnice nesoucí označení Trigger Z.

CM Storm Trigger Z

Rozměry celé klávesnice jsou 476 × 253 × 38 mm, hmotnost se zastavila na úctyhodných 1516 gramech.  Design novinky je poměrně strohý, na první pohled nepoznáte, že se jedná o herní model. Jediné co prozrazuje její určení je pětice makro kláves na levé straně.

Klávesnice je vybavena mechanickými spínači Cherry MX, které patří ke špičce. Životnost každého spínače by měla být až 50 milionů stisknutí.

Trigger Z bude nabízen ve třech variantách, kdy si budete moci vybrat mezi spínači Cherry MX Blue, Brown a Red. V závislosti na zvolených spínačích se liší i barva podsvícení jednotlivých kláves. Díky integrovanému procesoru budete moci nahrávat a přiřazovat makra i během hraní.

CM Storm Trigger Z se dostane na trh v průběhu února. Cenu výrobce stanovil na 119 € (cca 3300 Kč), což je poměrně vysoká částka. Konkurenční Gigabyte Aivia Osmium začíná zhruba na 2500 Kč a nabízí obdobnou výbavu, novinka bude mít tedy velký problém se prosadit.

Zdroj: CM Storm

Ohodnoťte tento článek!