Měli jsme pravdu. Sazka Telecommunications jde místo Tasciane do mobilní aukce

0

Na Cnews jsme jako první odhalili mobilní plány Sazky a její možný vstup do aukce volných kmitočtů místo společnosti Tasciane. Sazka i Tasciane totiž patří stejnému majiteli, investiční skupině KKCG Karla Komárka. Ale zatímco Tasciane se pouze přihlásila do aukce, Sazka začala registrovat ochranné známky a internetové domény, které naopak Tasciane chyběly.

Včera došlo k očekávané akci. Z Tasciane se oficiálně stala společnost Sazka Telecommunications, jak vyplývá s obchodního rejstříku na justice.cz. Jako první si toho všimla ČTK. Získala také vyjádření mluvčího KKCG Daniela Plovajka.

V tuto chvíli můžeme pouze potvrdit, že Sazka, společně s mateřskou investiční skupinou KKCG, zvažuje několik možnosti aktivního angažmá na telekomunikačním trhu. Sazka je nejen tradiční a důvěryhodnou českou značkou, ale zároveň i značkou, která má potenciál i chuť dále se rozvíjet a přinášet hodnotu ve spojení zábavy a konektivity.“


 


Do aukce se tak zapojí Telefónica, T-Mobile, Vodafone, Sazka Telecommunications a Revolution Mobile. To je přejmenovaná společnost, kterou vede a vlastní bývalý šéf PPF Mobile Services. Skupiny KKCG a PPF mimochodem ještě donedávna společně vlastnily právě Sazku.

via ČTK

Ohodnoťte tento článek!