Kdo se vydrží déle tvářit vážně? Messenger spouští hry pro rozšířenou realitu

Kdyby vás nebavily obyčejné skupinové hry, můžete se pustit do her využívajících koncept rozšířené reality, kterými Facebook ozvláštňuje videochat.

2
Messenger se více orientuje na rozšířenou realitu

Před zhruba rokem a půl se Facebook znovu obul do her. Přivedl na Messenger spíše jednodušší hříčky, z nichž některé si zahrajete se svými kamarády a kamarádkami. Tak trochu jako kdysi na ICQ – není potřeba nic instalovat, prostě rovnou vejdete do hry, jež se pouze rychle načte. Tuto nabídku Facebook rozšiřuje směrem, který vám bude povědomý.

O různých typech alternativních realit je totiž poslední dobou řeč pořád. Na Messenger se po běžných typech her plíží hry orientované na skupiny až šesti lidí, přičemž se jedná o tituly využívající prvky rozšířené reality. V tomto pojetí se prakticky jedná o zábavnější formu videochatu, takže musíte být ochotní ukázat svůj obličej – nejde o podobné zážitky jako nabízel např. Pokemon Go.

Základ jedné z her je postavený na schopností tvářit se vážně. Kdo to vydrží nejdéle, vyhrává. V dalším titulu se snažíte proplést se polem asteroidů bez újmy, viz video níže. Další hry využívající rozšířené reality budou do Messengeru přidávány v nadcházejících týdnech a měsících. V minulém roce lidé videochat využili 17miliardkrát, tj. dvojnásobně oproti roku předchozímu. Není divu, že tento způsob komunikace Facebook táhne.

Kdo se vydrží déle tvářit vážně? Messenger spouští hry pro rozšířenou realitu
Ohodnoťte tento článek!
2.9 (57.14%) 7 hlasů

2 KOMENTÁŘE