MetroTwit pro Windows 8 zaznamenal více než 100 000 stažení

0

Když přijde nová platforma, musí nalákat vývojáře aplikací. Také v případě Windows 8 se řada z nich obávala, zda se vyplatí do nové a neozkoušené platformy investovat. Jenže Osmičky se prodávají dobře a další důkaz o tom, že se vyplatí vyvíjet aplikace také pro dlaždicové prostředí, přináší tvůrci populárního klienta pro sociální síť Twitter. Během několika dní dosáhl zajímavého úspěchu, MetroTwit byl stažen více než 100 000×.

Tip: Microsoft od pátku prodal již čtyři miliony upgradů na Windows 8 Pro

Windows 8 v tuto chvíli nepoužívají stovky milionů lidí a samotná aplikace se prakticky nachází v počáteční fázi vývoje, její autor slibuje, že pro rozrůstající se fanouškovskou komunitu chystá mnoho vylepšení. Navzdory těmto faktorům slaví hned zkraje slušný úspěch. Čím dříve se vaše aplikace objeví ve Windows Store, tím spíš si jí lidé všimnou. Za několik měsíců bude obchod zřejmě obsahem přetékat, proto bude těžší se prosadit.

 

Ballmer i při uvedení operačního systému poněkolikáté upozornil na to, jak velký je potenciální trh s Windows 8. Na ně může přejít prakticky kdokoli, kdo vlastní nějaký počítač s Windows 8. O možnostech upgradu se dočtete v našem článku Přecházíme na Windows 8 Pro: levný upgrade systému krok za krokem. Navíc se počítá s tím, že Osmičky oživí trh s počítači, který v posledních měsících spíše stagnoval.

Zdroj: @metrotwitapp via Microsoft News

MetroTwit pro Windows 8 zaznamenal více než 100 000 stažení

Ohodnoťte tento článek!