Michael Bay se ztrapnil na prezentaci Samsungu a rychle odešel [CES]

0

Ne každá prezentace se povede a ne každý zvládne tlak na pódiu, kde má hovořit k sálu plnému posluchačů. A také ke stovkám tisícům diváků, kteří sledují internetové vysílání v přímém přenosu. Samsung si na svou tiskovou konferenci na výstavě CES 2014 pozval slavného filmaře Michaela Baye. Ten má na kontě ohromně populární Transformery nebo Mizery. Megaloman používá spoustu výbuchů a divoké akční scény točí kreativně a svěže.

Bohužel ale nezvládá tlak na veřejnosti. A když měl pomoci s uvedením 105“ zakřiveného televizoru, došla mu slova. Několikrát se uprostřed věty zastavil, nedokázal odpovědět na otázku, jak skvělá podle něj obrazovka je. Pak se omluvil a odešel. Malé zhroucení se může stát každému. Podle Baye došlo k problému s čtecím zařízením. Na svém blogu přiznal, že přeskočil několik úvodních řádek, takže se nápověda ztratila.

 

Když nebyla k dispozici, odešel. „Živá vystoupení asi nejsou mým šálkem kávy,“ napsal režisér na blog. Škoda jen, že se nikdo ze zúčastněných nepokusil zachránit situaci a vysvětlit, že došlo k technickým potížím. Na celou blamáž překvapivě zareagovala Nokia. V jednom tweetu na svém telefonu předvádí OneNote, kde vypsala poznámky pro vystoupení Michaela Baye. Měl by příště raději použít OneNote?

Zdroj: MichaelBay.Com via Neowin

Ohodnoťte tento článek!