Microsoft: 785 organizací k nám přešlo od podnikového řešení od Googlu

0

Microsoft se svým partnerům na WPC 2014 pochlubil ještě jedním úspěchem, který ale můžete snadno zpochybnit. S Windows Threshold se pokusí světu a především podnikům opět nabídnout produktivní řešení bez kompromisů. Pokud tato sféra aktuálně nemá ráda Windows 8, pořád se naopak ráda spoléhá a kancelářská řešení pro dokumenty a komunikaci od Microsoftu.

A vítězí nad svým úhlavním nepřítelem. Celkem 785 organizací a podniků si vyzkoušelo konkurenční řešení Googlu, aby přešli zpátky k redmondským. Což je bezva číslo, ale bez kontextu moc neznamená. Kolik firem ke Googlu odešlo a už se nevrátilo? Takhle nevíme, jak moc se Microsoftu daří.

 

Navíc internetový gigant se sám nedávno chlubil např. tím, že ve srovnání s Microsoft Office sáhne po Google Drive 67 ze 100 startupů. Migrace na jiné řešení není nikdy jednoduchá a často čelíte problémům s kompatibilitou. Soupeř musí nabídnout buď podstatně zajímavější cenu, nebo ospravedlnit cenu funkcemi. Není bez zajímavosti, že 785 zákazníků opustilo Google.

Zdroj: Neowin

Ohodnoťte tento článek!