Microsoft aktualizoval Skype pro Windows 8. Stále se v něm nelze odhlásit

0

Série vylepšování klientů pro obrovskou komunikační síť pokračuje. Po vydání třetí řady aplikace pro zařízení s Androidem, která počítá s přihlašováním pomocí Microsoft Account a komunikací s kontakty v síti Windows Live Messenger, přichází rovněž vylepšený Skype pro Metro. Obsahuje podobné novinky jako verze klienta pro Android.

Tip: Skype 3.0 pro Android má lepší zvuk, více funkcí a tabletové rozhraní

Především umožňuje telefonovat s kontakty, které používají Windows Live Messenger. Příliš nejásejte, protože provoz této sítě bude tak jako tak ukončen v blízké době, čili raději by měli všichni co nejdřív přejít. Pokud vás zajímají podrobnosti o přechodu na Skype a ukončení sítě Messenger, přečtěte si náš článek. Kromě toho vývojový tým opravil spoustu chyb a zlepšil výkon při aplikace videohovorech. Zprovoznil i vyhledávání lidí a skupin. Žádná revoluce se nekoná.

 

Oproti první verzi klienta se nezměnila jedna konkrétní věc. Neodhlásíte se. Dejte velký pozor na to, pod jakým účtem se přihlásíte poprvé, protože s tím posléze nic nenaděláte. Jak vám prozradí informační proužek, k němuž vás dovede tlačítko Odhlásit se, v naději, že se skutečně odhlásíte, odhlásit se nelze. Jedině, že byste se k počítači přihlásili pod jiným účtem. Domnívám se, že se jedná o vůbec nejhloupější vlastnost Skypu pro Windows 8.

Stačí, abyste udělali to, co já, a sice se přihlásili na zkoušku pod jiným účtem, než jaký běžně používáte. Pryč jsou naděje a kontakty. Používáte dva různé účty, abyste oddělili pracovní kontakty od svých blízkých? Nebo si chce na Skype na chvíli odskočit váš známý, co k vám přišel na návštěvu? Tyto scénáře vůbec nejsou nepravděpodobné. Přesto si Microsoft myslí, že bude lepší, když nám nedá žádnou možnost, jak se z programu odhlásit.

Skype naleznete ke stažení zdarma ve Windows Store.

Co říká Skype na odhlášení? Přečtěte si to sami…
Co říká Skype na odhlášení? Přečtěte si to sami…

Ohodnoťte tento článek!