Microsoft bojuje se záplavou pošty. Clutter pro firmy pozná nedůležité zprávy

0

Každý má své způsoby, jak bojovat s nevyžádanou poštou, Google např. experimentuje s kompletně novým rozhraním Inbox, které se snaží změnit dosavadní způsob, jak s e‑maily běžně pracujeme. Microsoft zase vydává řešení pro firemní Office 365, které se nazývá Clutter (v překladu nepořádek).

To jednoduše vyřadí z doručené pošty nedůležité e-maily, které se přesunou do zvláštní kategorie. Zatímco v Inboxu vidíte i skupiny méně důležitých zpráv společně s důležitými, s Clutterem se musíte vždy přepnout do zvláštní kategorie. Microsoft používá strojové učení, jež se bude podle vašich pokynů zlepšovat v odhadech, o které zprávy (ne)stojíte.

 

Funkci by v tuto chvíli měli mít k dispozici všichni uživatelé služby, kteří se přihlásili k brzkému získávání aktualizací. Musíte si ji ručně zapnout. Momentálně ovšem funguje pouze se službou nastavenu na angličtinu. Domácí uživatelé nemusí být smutní, protože Outlook.com už dávno poskytuje nástroje na automatizovaný úklid a organizaci složky s doručenou poštou.

Zdroj: Office Blogs

Ohodnoťte tento článek!