Microsoft brzy otevře své obchody + VIDEO

0

Microsoft kromě Windows 7 pilně pracoval i na Microsoft Stores, svých vlastních kamenných obchodech v Americe a několika dalších zemích. Bude zde nabízet své produkty jako Microsoft Windows, Office, Visual Studio či hardware od notebooků, Xboxů 360 až po přehrávače Zune, klávesnice a myši.

Velký den nastane ve čtvrtek 22. října. Windows 7 v pěti hlavních jazykových verzích se dostanou volně k prodeji a dveře prvního z obchodů ve městě Scottsdale v Arizoně se otevřou pro zákazníky. Prvních 1 000 z nich obdrží dárkové tašky a lístky na hudební koncert.

Při slavnostním otevření nebude chybět hudba, a to přímo od zpěvačky Ashlee Tisdale, která bude zvláštním hostem. Další obchody v různých městech budou postupně následovat. Jak to v nich bude vypadat, si můžete prohlédnout na následujícím videu.

Zdroj: Neowin

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. mám 2 roky starého compa a vše funguje s win7 professional normálně. win7 je super. jednoduché, rychlé a intuitivní na ovládání. hry jedou taky normálně. win7 dokonce stáhnou nejnovější update na grafiku (nvidia). nemusel jsem samostatně stahovat a instalovat. totální spokojenost!