Microsoft bude Cortanu aktualizovat 2× měsíčně, případně i častěji

0

Umělá inteligence Cortana, která oživila telefony s Windows Phone, byť zatím jen ve Spojených státech, se bude učit novým kouskům častěji, než byste si mysleli. Tým kolem Cortany v reportáži pro Engadget prozradil, že společnost plánuje umělou inteligenci aktualizovat zhruba dvakrát měsíčně. I to je vysoká frekvence.

Není však konečná. Pokud to bude třeba, budou aktualizace prováděny mnohem častěji. Zkrátka podle potřeby, na nic se čekat nebude. Pokud jste Američané a koupíte si Windows Phone, nebudete odkázáni na stále stejnou Cortanu. Zážitek z používání se bude průběžně vylepšovat. Nebudete ani nuceni čekat třeba rok na novou verzi operačního systému.

 

V Microsoftu pravděpodobně není produkt, který by byl aktualizován častěji. Teď by to ještě chtělo Cortanu v Česku. Té se ovšem jen tak nedočkáme. Nedávno ale Microsoft slíbil, že ji brzy uvede ve Velké Británii. Pokud se chcete dozvědět spoustu zajímavostí o Cortaně a o jejím vývoji, doručuji původní článek na Engadgetu.

Zdroj: Engadget via Neowin

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Takže asi to vypadá, že zlepšení je v nedohlednu. Mně celkem MSE vyhovoval pro nenáročnost, jednoduchost. No řekl bych, že asi přejdu na Avast. Podle té tabulky, co tu byla minule, nedopadl špatně.