Microsoft chystá správce souborů nebo nový Facebook a Skype pro WP 8.1

0

Náš oblíbenec Joe Belfiore, který vede mj. vývoj Windows Phone, odpovídal na otázky uživatelů v rámci relace na Redditu. My si v rychlosti projedeme to nejdůležitější. Windows Phone 8.1 jsou venku pro vývojáře. Jak jsme naznačovali v prvních dojmech, tenhle systém ještě hotový není. Potvrdil to teď i Belfiore. Microsoft pilně opravuje chyby. Opravy dorazí i s novým firmwarem od výrobců.

Tip: Proč zatím nepřecházet na Windows Phone 8.1? Čekáme na funkce i aplikace

K věcem, na něž se ještě můžeme těšit, patří správce souborů. Ten existuje a dočkáme se ho v blízké budoucnosti. Přiblíží vám ho zveřejněné obrázky, viz níže. Za další se chystají nové verze Skypu a Facebooku. U obou aplikací bychom měli pocítit výrazné zrychlení. Facebook navíc nabídne komentování obrázků při zobrazení, takže nebudete muset utíkat do zvláštní sekce s komentáři.

 

Na zdi zase uvidíme fotky v plné šíři obrazovky. Vylepšený Facebook vyjde v červnu. Snapchat stále Windows Phone oficiálně nenavštívil. Jestli se to změní, stále není jasné. Microsoft s autory populární služby jedná, ale zatím nikdo nic nepotvrdil. S méně kvalitními aplikacemi ve srovnání s verzemi pro iOS a Android Redmondští bojují finanční a jinou podporou vývoje. V některých případech aplikace tvoří sami.

Jak asi víte, platí to např. pro Facebook, kde v kolonce Vydavatel stojí Microsoft. Podobně se zatím neví nic o tom, že by Google chystal nějaké dlaždicové aplikace. Belfiore doporučil, aby uživatelé firmu dostatečně často vyzývali k vývoji.

Zdroj: Reddit

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář