Microsoft eVouse: myš a pero v jednom

0

Vzhled Microsoft eVouse evokuje různé věci. Někomu tvar srdíčka (s blížícím se Valentýnem takových lidí bude dost a dost), jiným pak stealth bombardér B-2 či bumerang. Mně osobně připomíná svým designem kleště, zkrátka Marcial Ahsayane (designer tohoto zařízení) dobře věděl, jak upoutat pozornost.

    

Myš není zajímavá pouze svým tvarem, ale i z technologického hlediska kombinuje pozoruhodné množství vlastností. Zařízení můžete používat jako regulérní myš: má dvě tlačítka, kterými budete klikat, chybí však scrollovací kolečko (že by zelená čára mezi tlačítky byla dotyková a jejím „hlazením“ docházelo k posunu dokumentů?). Jste-li grafik a máte tablet, zeleným hrotem můžete psát (digitálně). A pokud se vám zalíbil koncept Logitech MX Air, i toto by měla myška zvládnout (tj. mávání gest do vzduchu).

Ze zařízení nevede žádný kabel, vzhledem k možnostem použití je pochopitelně bezdrátová. Bohužel, žádné další informace poskytnuty nebyly a tak prozatím zůstává pouze u zajímavého konceptu: o tom, kdy a jestli vůbec se dostane do prodeje, nepadlo ani slovo.

Zdroj: Yanko Design & Engadget

Ohodnoťte tento článek!