Microsoft kvůli slabé koruně zdraží Office 365. Ještě týden bude za původní cenu

0

Předplatné Office 365 pro jednotlivce (jeden počítač) a domácnosti (pět počítačů) bude od 7. dubna dražší. Microsoft reaguje na slabý kurz koruny vůči dolaru, a tak obě roční předplatné zdraží o 200 Kč a měsíční o 20 Kč. Jiných variant Office 365 (například pro firmy) se změna cen nedotkne.

  Stará cena Nová cena
Office 365 pro jednotlivce (měsíc) 170 Kč 190 Kč
Office 365 pro jednotlivce (rok) 1700 Kč 1900 Kč
Office 365 pro domácnosti (měsíc) 250 Kč 270 Kč
Office 365 pro domácnosti (rok) 2500 Kč 2700 Kč

Kdo chce koupit předplatné výhodněji, má na nákup licence ještě týden. Ještě více můžete ušetřit objednáním krabicové verze. V e-shopech stojí od 1500 Kč (pro jednotlivce) nebo od 2000 Kč (pro domácnosti). Obchod OfficeStar.cz dokonce prodává jednoletou licenci pro jednotlivce jen za 689 Kč, což by bylo zlodějina nekoupit.

 

Microsoft neustále vyhodnocuje celou řadu faktorů, které mají vliv na naše ceny (zahraniční kurzy, regionální ceny, inflace, daně a obchodní priority). Vzhledem k výraznému posunu kurzu české koruny k americkému dolaru došlo ke změně cen v České republice. Tato změna se týká spotřebitelských licencí Office 365 pro jednotlivce i Office 365 pro domácnosti, a to jak měsíčních, tak ročních předplatných prodávaných prostřednictvím obchodu Microsoftstore.com. Náš partnerský kanál má i nadále plnou kontrolu nad finálními cenami pro své koncové zákazníky,“ řekl pro Cnews.cz René Keyzlar, manažer divize Office ve společnosti Microsoft.

Microsoft kvůli slabé koruně zdraží Office 365. Ještě týden bude za původní cenu
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ano, tuto informaci musím potvrdit 🙁

    Jeho poslední foto při domovní prohlídce,

    Lukáš Fiala

    kde byl překvapen policejním fotografem v momentě pokusu o předání úplatku po vzoru Járy Krejčíře.

    Na rozdíl od Járy se však svobody nedočkal, ale po slovech “to je to nejcenější co mám” byl převezen do Bohnic.