Telefon, který nakonec nepřišel. Takhle měla původně vypadat Lumia 950 [video]

5
Microsoft Lumia 950 se stylusem Surface Pen

Magazín Windows Central získal exkluzivní informace o tom, jak si Microsoft původně představoval Lumii 950 (XL). Telefon, který se nakonec dostal do prodeje, neuměl zdaleka vše, co bylo v plánu.

Na propagačním videu, které vzniklo ještě před dokončením Lumie, je vidět podpora stylusu. Vypadá jako Surface Pen, je i stejně velký. A to je možná problém, proč nakonec Redmondští od nápadu ustoupili. Zatímco u Galaxy Notů od Samsungu se stylus vejde do těla telefonu, Surface Pen byste k Lumii museli nosit zvlášť.

Na videu je vidět také trochu jiný design telefonů nebo více informací na Glance Screenu. Co však patrné není, ale to Windows Central také zjistil, je pokročilé ovládání pomocí gest. Telefon by měl sám poznat, jakým způsobem jej držíte a jestli jej držíte. Pokud byste při aktivním hovoru položili telefon na stůl, spustí se hlasitý odposlech apod.

Lumia 950 měla původně podporovat i chytrá pouzdra, jako mají například některé Samsungy. Ve flip obalu by bylo okno, ve kterém by se zobrazovaly notifikace (a nikde jinde). Po otevření by se telefon probudil. Dnes je to ale všechno jen kdyby… Možná se nápady v budoucnu promítnou do Surface Phonu, kdo ví.

Ohodnoťte tento článek!

5 KOMENTÁŘE