Microsoft na mobilech zresetoval nastavení programu Windows Insider

0

Microsoft vydal Anniversary Update po počítače, po čemž jsme vám doporučili, abyste zkontrolovali nastavení programu Windows Insider. Byl vhodný čas z programu vystoupit a zůstat na stabilní vývojové větvi Windows. Pak už přišlo první sestavení Redstonu 2. Včera Microsoft konečně vydal finální verzi Anniversary Updatu také pro mobilní telefony. Co dál? Podobně jako u počítačů je třeba říct, že byste měli zkontrolovat nastavení programu Windows Insider.

Na mobilech k tomu však máme jiný důvod. Na rozdíl od počítačů totiž Microsoft podle všeho na smartphonech resetoval nastavení programu. Osobně jsem změnu nezaznamenal, což ale není překvapivé, vzhledem k tomu, že jsem sám před nějakou dobou přešel na kanál Release Preview. Ten přijímá testovací verze oprav pro stávající stabilní verzi Windows. Daniel Rubino si ale všiml, že byl automaticky odebrán z Fast ringu. Došlo k tomu včera.

Nastavení programu Windows Insider na telefonu

Nelze se divit, protože po dokončení Windows 10 (Mobile) v1607 Microsoft začíná pracovat na další verzi systému, kterou bude zanedlouho distribuovat. Mobily jsou ovšem choulostivější než počítače, proto se chce ujistit, že se do testování dalšího Windows pustí jen ti, kdo si to opravdu přejí. Zejména od prvních sestavení nemůžeme čekat vysokou spolehlivost. Proto pokud hodláte nadále testovat, přepněte se zpět do Fast ringu, jestliže v něm nejste.

Zdroj: @Daniel_Rubino via Neowin

Microsoft na mobilech zresetoval nastavení programu Windows Insider

Ohodnoťte tento článek!