Microsoft odhalil výchozí tapetu ve Windows 10. Bude to logo Windows

0

Je to jen drobnost, přesto někdy vyvolá pozdvižení. Nepřikládám tomu vysokou důležitost, takže jen krátce, protože vědět – nebo spíš vidět – byste to měli. Microsoft vytvořil výchozí tapetu, jež se bude objevovat na ploše v každé instalaci Windows 10. Ovšem dokud ji nevyměníte za jinou. V dnešní době dokonce stačí přihlásit se k účtu Microsoft a nechat synchronizaci dokonat své dílo.

Výchozí tapeta pro Windows 10

I proto výchozí tapeta ztrácí svou sílu a dosah. Možná si vzpomenete, že ve Windows 8 byly na pozadí standardně umístěny dvě pěkné kopretiny. Ve Windows 8.1 pak do modra laděný obrázek vystřídala jakási žlutooranžová abstrakce. S Windows 10 se Redmondští vrací ke kořenům a do popředí dávají logo operačního systému. Nepředpokládám, že by si jej mnoho lidí nechalo na ploše dlouho.

 

Více se mi líbilo pozadí z Windows 7, kde bylo logo Windows vkusně zapracované do vzdušného celku, ale kvalitu raději nechám ohodnotit každého z vás. Tapetu odhalilo video, kde Microsoft dokonce popisuje, jak k výsledku došel. Ano, dnes se dá making of vytvořit také o obrázku pro pracovní plochu.

Zdroj: Windows na YouTube via The Verge

Microsoft odhalil výchozí tapetu ve Windows 10. Bude to logo Windows

Ohodnoťte tento článek!