Microsoft opět poslal Mozille dort k oslavě nového Firefoxu

0

Už je to takovou tradicí. Od Firefoxy 2, 3 i 4 si k narození zasloužily krásně upečený dort od vývojářů Internet Exploreru (viz fotografie na Mozilla.cz). Microsoft se vytáhl i tentokrát ke včerejšímu Firefoxu 5. Znovu se stejným heslem „Congratulations on shipping! Love, The IE Team“.

Zdá se, že laskavé gesto neporuší ani častější vydávání Firefoxu. Jestli Mozilla dodrží vývoj majoritních verzí, každý šest týdnů bude zřejmě Microsoft posílat objednávku k osvědčenému cukráři. Vzhledem k tomu, že vliv IE a Firefoxu slábne na úkor silně rostoucího Chrome, bude jednou dorty Microsoft posílat i Googlu? Spíš ne, Google si peče vlastní cukroví (viz kódová značení Androidu) :-).

Ale abyste z této zprávy měli i nějaký užitek, můžete si třeba stáhnout nový Firefox 5 v barvách Seznamu. Na vydání zareagoval opravdu rychle.

Zdroj: TheNextWeb

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Pořizuji si programy které jsou doporučovány na př.NOD 32,Tune UP,System Care4,Microsoft Security Essentials a stejně se vždy objeví nějaké překvapení. je mi 76 let a snažím se procvičovat mozek.3roky odebíram časopis Extra Windows snažímse ale coje moc to je moc. Zdravím Ekert