Microsoft předplatitelům TechNetu prodloužil dostupnost služby o 90 dní

0

Soudný den pro všechny jedince, kteří si předpláceli službu TechNet, se nakonec dostavil. Všichni profesionálové, kteří prostřednictvím placeného servisu testovali nejnovější softwarové produkty od Microsoftu, se budou muset spoléhat na četnější demoverze (Windows lze např. zkoušet po dobu 90 dní), případně jiné programy. Ovšem žádný z nich vám nenabídne tolik. Případné zneužívání služby ale prý není jediným a hlavním důvodem zrušení.

Tip: Předplatné TechNetu se odebere do důchodu. Objednávat lze do 31. srpna

Vývoj softwaru je progresivnější, stačí se podívat na Windows. Ještě lepší příkladem budiž napůl cloudový Office, který společnost aktualizuje jednou za čtvrt roku. V době, kdy byla na trhu několik let jedna verze Windows, platila jiná pravidla. Redmondští se proto rozhodli TechNet zaříznout. Poslední objednávky předplatného přijímali pouze do 31. srpna. Po patnácti letech se s námi populární služba definitivně rozloučila.

 

Aby Microsoft jejím příznivcům pozvedl náladu, rozdával. Konkrétně se všichni stávající předplatitelé dočkali zdarma prodloužení dostupnosti služby o celé tři měsíce, aby se na ukončení mohli řádně připravit. To není úplně málo. Ještě připomínáme, že pokud jste si službu stihli do konce srpna obnovit, máte čas pro změnu do konce září na to, abyste předplatné aktivovali. Podrobnější informace zájemci najdou na webu Microsoftu.

Zdroj: Microsoft via Neowin

Ohodnoťte tento článek!