Microsoft představuje: sedm divů Windows 7

0

Číslo sedm se stalo při propagaci Windows 7 takřka magickým: po sedm dní nabízel fastfood Burger King Windows 7 hamburger za 777 jenů, Seafood zase ve spolupráci s tchajwanským Microsoftem připravil sedm jídel v rámci propagace tohoto systému, sám Microsoft dokonce prodá sedm kopií Windows 7 každou sekundu.

K propagaci tohoto již tak populárního systému nyní Microsoft využil reference na sedm divů světa a představil novou stránku „Sedm divů Windows 7“, kde prezentuje sedm nejdůležitějších novinek tohoto systému.

První z „divů“ rovněž obsahuje v názvu číslo sedm, neboť se jedná o „7 inovací“ v tomto systému, respektive jeho uživatelskému rozhraní. Mezi další „divy“ patří technologie BranchCache, DirectAccess, BitLocker ToGo, Search Federation, AppLocker a podpora 3G sítí. K zobrazení prezentace musíte mít nainstalován Silverlight.

Zdroj: Microsoft

Microsoft představuje: sedm divů Windows 7

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte

1 komentář

  1. Možná se mýlím, ale netýká se tato “chyba” XP jen a pouze pevných disků s kapacitou 2TB+? A těch tedy moc (prozatím) k dispozici není, nemluvě o množství uživatelů, kterých se to z tohoto důvodu týká.