Microsoft pro iOS nabídne lepší klávesnici než pro Windows [obrázky]

0

Patrně jsme si ujasnili, že aby Microsoft přežil, musí jít tam, kde má publikum. A na mobilech to momentálně nejsou Windows. Jedním z projektů pro konkurenční platformy je mj. klávesnice Word Flow pro iOS, což ostatně nějakou dobu víme. Dnes se můžete podívat na první obrázky, jak tato klávesnice bude vypadat. Snímky pochází ze soukromého betatestu.

Aktuální betaverzi končí platnost 7. června, takže do té doby uvidíme další vydání, možná finální verzi.

Obrázky přinesl web Windows Central, kde případně najdete další snímky v galerii. Z vlastností zmíněných testery můžeme vypíchnout rychlost. Velmi rychlé je psaní, napovídání i automatické opravování. Napovídání je prý inteligentní a patří k němu také našeptávání jmen z adresáře, což může někdy opět ušetřit čas.

Pozadí si přizpůsobíte vlastní tapetou, Microsoft do integrované galerie bude postupně přidávat další obrázky. Word Flow obsahuje režim pro snazší psaní na větších displejích, což znamená, že na klávesy vždy pohodlně dosáhnete. Lépe se vám i bude psát jednou rukou. Aktuální verze 1.0 má 80 MB a vyžaduje iOS 9.0. Přirozeně zatím podporuje pouze angličtinu, takže českým uživatelům a uživatelkám nabídne omezený zážitek.

Každopádně můžeme říct, že uživatelky a uživatelé iOS budou mít od Microsoftu k ruce lepší klávesnici než ti, kdo vlastní smartphone s Windows. Tenhle příběh je nám nějak povědomý.

Word Flow pro iOS
Word Flow pro iOS | Foto: Windows Central

Zdroj: Windows Central

Microsoft pro iOS nabídne lepší klávesnici než pro Windows [obrázky]

Ohodnoťte tento článek!