Microsoft prý Windows 10 dokončí v červnu. Stihl by tak návrat do školy

0

Podle Neowinu Microsoft dokončí Windows 10 v červnu. Což by znamenalo, že než se systém začne prodávat, bude konec léta, případně začátek podzimu. Sedí nám to podle toho, co jsme zatím slyšeli. Navíc by Redmondští stihli podzimní nákupní horečku, kdy rodiče pořizují potomkům počítače do školy – v minulých letech ji pravidelně míjeli, za což byli kritizováni.

Desítky jsou očekávaným produktem, který by měl napravit pověst špatně přijímaných Osmiček. Že by Microsoft začal uvažovat správně? Buď jak buď, stejně potřebuje mít na trhu nástupce rodiny Windows 8 co nejrychleji dovede. Pokud ovšem nástup uspěchá a produkt bude nedodělaný, může se start pokazit a pomluvy neodezní.

 

Což si firma rovněž dovolit nemůže. Mezitím účastníci programu Windows Insider čekají na další zkušební sestavení. To zatím nepřichází, místo toho Microsoft záplatuje ostošest. Poslední aktualizace (KB3038357) pochází z 10. února a opravuje chybu, která by činila potíže při upgradu na další testovací sestavení.

Microsoft slíbil, že nás ještě mnohé čeká a že bude několik měsíců dodávat ukázky a sbírat zpětnou odezvu. Hádám, že termíny budou dost napjaté. Windows 10 budou mít minimálně výhodu v tom, že budou průběžně vylepšována. Proto z počátku chybějící funkce může být za dalších pár týdnů až měsíců dokončena.

Zdroj: Neowin

Ohodnoťte tento článek!