Microsoft Research uvolnil nástroj na testování rychlosti připojení pro WP 8

0

Každý nadšenec si občas rád vyzkouší, jak je na tom s aktuálními parametry jeho internetové připojení. Svou domácí Wi-Fi možná každý zná jako své boty, i proto se uživatelé často zaměřují na pověstné české sítě 3G. Majitelé telefonu s Windows Phone dosud příliš na výběr neměli. K dispozici byla aplikace na testování rychlosti od webu Speedtest.net. Nyní si můžete stáhnout aplikaci od výzkumné skupiny Microsoft Research.

Dlaždicový tip: Blink 2.0 dovede vytvářet krátké animace. Sdílí je na síti So.cl

Oceníte na ní krásu a jednoduchost. Nás překvapilo ještě velmi rychlé spouštění, během něhož nepostřehnete žádnou načítací obrazovku. Rychlost je zhruba taková jako u integrovaných aplikací, které startují okamžitě. Výsledky se ukládají, můžete si proto později projít archiv v podobě přehledného seznamu. Platit za Network Speed Test nebudete zhola nic, proto nemáte nad čím přemýšlet. Pro Windows Phone 8 aktuálně neexistuje lepší volba – nebo minimálně hezčí.

 

Zdroj: WPCentral

Microsoft Research uvolnil nástroj na testování rychlosti připojení pro WP 8

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Pro uživatele, co hledají na webu nový recept nebo drby na facebooku, je Internet Explorer zcela dostačující.

    Pro ty, co rádi IT, je to často pouze nástroj pro nainstalování Chrome nebo Firefoxu.

  2. Předně bych chtěl poděkovat za za informování! Aktualizaci mi nabídl Win Update a už po IE10 Release Preview prucuje finálka. Vedle IE, který je hlavní, jsem si oblíbil Operu, ta běží v portable verzi.