Microsoft si utahuje z Applu, protože nezná Blu-ray

0

Sedí si takhle Windows PC a Mac v letadle a pustí si Avatar na Blu-ray. Windows PC zná úžasné možnosti tohoto formátu, Mac jen nevěřícně hledí a řve nadšením. Tento podivný scénář se povedlo transformovat do povedené reklamy Microsoftu, který poukazuje na funkci, kterou konkurent neumí.

Microsoft nemáme ve zvyku chválit zareklamní videa, kdo viděl některé z Laptop Hunters (to když šli po krku drahým MacBookům), má zvláštní pocit ještě po roce, protože byly opravdu špatné.

Scénka v letadle se ale Softies povedla. Jednoduchá, s roztomilou stop-motion animací a hlavně Avatar předělaný na stejnou technologii, ve které také vystupují notebooky. To se musí vidět.

Kritici namítnou, že prodávaných notebooků s Blu-ray mechanikou není mnoho. To je samozřejmě pravda. Já jen dodám, že Microsoft Blu-ray také příliš nevěří a v Xboxu s ním stále nepočítá. Stejně jako Apple totiž vidí budoucnost v online streamování. Takže si mínění o Blu-ray mění podle toho, jak se mu to hodí. Ale zdá se mi lepší tuto možnost (podporu přehrávání Blu-ray) nabídnout, i když jí koncové uživatel nebo výrobce nevyužije, než se řídit diktátem jediné firmy.

Ohodnoťte tento článek!