Microsoft údajně Windows 8.1 GDR1 pro předplatitele MSDN uvolní v březnu

0

Zvěstí a potvrzených a nepotvrzených informací kolem aktualizace GDR1 pro Windows 8.1 proběhlo v posledních týdnech opravdu hodně. Microsoft sám už existenci balíku novinek přiznal na svém blogu, byť zrovna konkrétní nebyl. Pouze neurčitě řekl, že vylepší používání operačního systému s myší a klávesnicí. A sníží nároky na hardware. Stále nám neprozradil, kdy bude aktualizace dokončena, případně uvolněna. Hovoří o jaru.

Tip: Microsoft v jarní aktualizaci dále upravuje nastavení pro uživatele s myší

Podle některých informací Microsoft s pracemi pomalu končí. Přesto se vydání možná přesunulo na duben. Redmondští by novinky mohli uvést na konferenci Build 2014, která proběhne na začátku dubna. Na druhu stranu 11. březen není daleko. V toto záplatovací úterý se sami přesvědčíme, zda bude skrze Windows Update vypuštěna do světa příslušná aktualizace. S novými spekulacemi olovo do ohně přilil známý odkrývač utajených informací Wzor.

 

Podle něj se Windows 8.1 GDR1 dočkají předplatitelé MSDN v březnu. Spíše na konci měsíce. Veřejná premiéra aktualizace by pak měla proběhnout 1. dubna. Což by skoro sedělo s konferencí Build. Ta oficiálně startuje až 2. dubna.

Do mlýna Paul Thurrott přispěl se svou informací, která dává lepší smysl. Na MSDN se Windows 8.1 GDR1 objeví 2. dubna. Ten den by aktualizaci Microsoft mohl oznámit na akci Build. Windows Update ji pak začne distribuovat 8. dubna. Což kupodivu není záplatovací úterý. Ani jiné úterý. Jak to dopadne, se budeme muset nechat překvapit.

Zdroj: WZor.Net

Microsoft údajně Windows 8.1 GDR1 pro předplatitele MSDN uvolní v březnu
Ohodnoťte tento článek!