Microsoft uvedl tenkou a praktickou bluetooth klávesnici nejen na cesty

0

Společnost Microsoft není pouze světovým lídrem v oblasti desktopových a serverových operačních systémů, her, programů a kancelářských aplikací, ale je také známým výrobcem oblíbených počítačových periferií, zejména klávesnic a myší. Do této kategorie spadá i současná novinka, kterou je Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000. Produkt je určen především na cesty, majitelům tabletů, případně pro notebooky s nedostatkem USB portů.

Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000

Na první pohled můžeme vidět klasické zakřivení vycházející z ergonomického designu Comfort Curve. To dovoluje mít zápěstí v přirozenější pozici, než tomu bývá u klasických rovných modelů. Klávesnice také disponuje technologií Bluetooth 2.1 (včetně zpětné kompatibility s Bluetooth 2.0). Je tedy možné mobilní klávesnici připojit také k tabletům nebo chytrým telefonům, pokud potřebujeme psát delší texty nebo emaily.

 

Napájení je zajištěno dvojicí mikrotužkových baterií. Při denním používání klávesnice je očekávána výdrž až 10 měsíců bez nutnosti dobíjení či výměny. V pravé horní části přístroje nalezneme také LED diodu, která nás upozorní ve chvíli, kdy je nutné baterie vyměnit.

Klávesnice Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000 je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 1 299 Kč.

Zdroj: TZ Microsoft

Graf ceny produktu Microsoft Bluetooth Mobile Keyboard 5000 poskytuje server Heureka.cz

Ohodnoťte tento článek!