Microsoft uvolnil ke stažení Service Pack 2 pro kancelářský balík Office 2010

0

Redmondský gigant včera oznámil dostupnost teprve druhého Servisního balíčku pro kancelářský software Microsoft Office 2010 a službu SharePoint 2010. O generaci starší Office 2007 kariéru zakončil se třemi Service Packy na kontě. První soubor aktualizací a vylepšení softwaru spatřil světlo světa před dvěma roky. Betaverze druhé porce nás pak obšťastnila v dubnu.

Tip: Jak integrovat Service Pack 1 do instalace Microsoft Office 2010

Od konečného vydání můžete čekat to, co od libovolného Service Packu. Shrnuje dosud vydané záplaty, opravy a jiné aktualizace, včetně těch, které společnost dosud nezveřejnila. Redmondští zvlášť zmiňují lepší kompatibilitu s Windows 8, Internet Explorerem 10, Office 2013 a SharePoint 2013. Z webu Microsoftu si stáhněte:

 

Office 2010 platí za poslední řadu produktu, která ještě podporuje Windows XP a Windows Vista. Nástupce balíku již požaduje buď Windows 7, nebo Windows 8. Fáze všeobecné podpory tři roky starému softwaru vyprší až v roce 2015, do té doby se snad ještě dočkáme třetího a zároveň posledního Service Packu. Pak bude produkt opečováván pouze záplatami, a to až do roku 2020. Po 90 dnech od uvolnění bude druhý Service Pack automaticky distribuován skrze Windows Update.

Zdroj: Office News

Ohodnoťte tento článek!