Microsoft uvolnil nový Lync pro Windows 8.1. Skype by mu mohl závidět

0

Zatímco široká veřejnost bude znát Skype, ve firmách budou také vědět o platformě Lync. Komunikátor pro korporátní nasazení se dočkal zcela nové aplikace pro Windows 8.1. Pokud jste ještě nepřešli na vylepšené Osmičky, máte podle Microsoftu další dobrý důvod tak učinit. I lepší Skype je dostupný až pro tento čerstvý operační systém. Sdílení obrazovky účastníka konference vezmete do vlastních rukou.

Klient využívá možnosti ve Windows 8.1 a naučil se pracovat s různě širokými režimy zobrazení při práci s více aplikacemi na obrazovce najednou. Podobně jako Skype vám dovolí přijímat příchozí hovory na zamykací obrazovce. Nemusíte proto zařízení nejprve odemknout. Navíc můžete ovládat hlasitost mikrofonu a reproduktorů přímo v aplikaci, takže neovlivníte globální nastavení hlasitosti. To by uživil i Skype.

 

Vývojáři dále přidali vyhledávání kontaktů v rámci aplikaci, abyste nemuseli odbíhat jinam. Přesvědčí vítané novinky firmy, aby upgradovali? Zájemci mohou přejít ke stažení z Windows Store. Microsoft v listopadu přidal nové funkce také do desktopového klienta Lync. Tam teď např. můžete sdílet fotografie.

Lync pro Windows 8.1
Lync pro Windows 8.1 | Foto: Microsoft

Zdroj: The Lync Team Blog via Neowin

Ohodnoťte tento článek!